HledáníFiltruj


Naše firma

Naše společnost byla založená v roce 1993 jako dynamická, zdravá a spolehlivá. Náš tým tvoří kolektiv silných a mladých lidí, kteří mají chuť stále se vzdělávat a odvádět 100% výkon! Naším cílem je především spokojenost klientů, kteří se na nás obrátí a vloží v nás svou důvěru! Naším krédem je individuální přístup.

Ke každému obchodnímu případu přistupujeme individuelně ve snaze pomoci klientovi najít pro něj nejlepší řešení. Znamená to opravdu zjistit specifika toho či onoho obchodního případu a navrhnout nejvhodnější řešení. Vše pečlivě zvážit a připravit potřebné dokumenty před zahájením prodeje či pronájmu. Pokud začneme řešit prodej či nákup nemovitosti, tak jsme si vědomi zodpovědnosti, kterou směrem ke klientovi máme. Svým klientům neslibujeme vzdušné zámky, ale jen realitu, ochotu, flexibilitu a rychlost.

Zajistíme Vám veškerou inzerci a propagaci, poradenství a konzultace v oblasti realitní, daňové a právní, sepsání všech potřebných smluv a to vše k Vaší maximální spokojenosti. Ručíme Vám za kvalitu poskytovaných služeb.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.